Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego, którego celem było wykonanie dowolną techniką kartki wielkanocnej z życzeniami w języku niemieckim.

I miejsce – Emilia Stępińska - kl. 5a
II miejsce – Maria Hajduk - kl. 5c
III miejsce - Stanisław Hajduk – kl. 7a

Wyróżnienie otrzymały: Aleksandra Kucharska z kl. 5c oraz Wiktoria Marczuk z kl. 3 e gim.
Serdecznie gratulujemy!!!
Poniżej fotorelacja

https://www.magisto.com/int/album/video/KncvQwFBQFY9JS0PYnZLAn4?l=vsm&o=a&c=o przez magisto.com

 

Lucyna Krakowiak, Dorota Drobiazg

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „WELTSPRACHEN”

Dnia 13.02.2019 r. odbyła się VI edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „WELTSPRACHEN KINDER”.
Konkurs adresowany był do uczniów szkoły podstawowej i polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu obejmującego 18 ciekawie skonstruowanych pytań badających umiejętności w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, czytania ze zrozumieniem, komunikacji oraz gramatyki.
W konkursie udział wzięli uczniowie klas IV, V, VII i VIII.

Najlepszy wynik otrzymali:
• Emilia Piątek – 2 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY VIII, tym samym tytuł laureata
• Anna Kołeczek – 3 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY VII
• Filip Skóra, Aleksandra Bara, Szymon Wozniak, Gabriela Kędzierska, Jakub Czech – 4 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY VII
• Stanisław Hajduk, Krystian Mazur, Dominik Skóra, Maciej Wolak, Zofia Rokicka, Natalia Przyłucka - 5 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY VII
• Jan Dąbrowski, Oliwia Chrzanowska, Anna Madej - 6 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY VII
• Kacper Czarnecki – 6 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY V
• Wojciech Krawczyk – 6 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY IV

Gratulacje dla wszystkich uczestników !!!

Szkolny koordynator konkursu: Lucyna Krakowiak

Dorota Drobiazg, Małgorzata Stylska, Lucyna Krakowiak

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka Plus-wyniki
W konkursie brało udział 106 uczniów naszej szkoły.
Tytuł laureata stopnia pierwszego otrzymali:
1. Anna Woźniak kl. 6a
2. Kiec Emilia kl.6b
3. Tenderowicz Hanna kl.6c
4. Grzybała Patrycja kl.6c
5. Rykowska Oliwia kl.6c
6. Żmuda Julia kl.6c
Tytuł laureata stopnia drugiego otrzymali:
1. Skrok Bartosz kl. 4b
2. Polit Filip kl.4c
3. Zawada Aleksandra kl.4b
4. Rykowska Dominika kl.5c
5. Sałata Dominika kl.5a
6. Chmielewska Julia kl.6c
Tytuł laureata stopnia trzeciego otrzymali:
1. Kędziora Aleksandra kl.4b
2. Rogowski Maciej kl.4c
3. Mikołaj Justyniarski kl.4c
4. Koryciński Wiktor kl.4e
5. Wieczorek Karolina kl 4f
6. Wiercioch Anna kl.5a
7. Kowalska Natalia kl.6b
8. Osowski Jakub kl.6a
9. Witkowski Błażej kl.6a
10. Rajtar Aniela kl.6c
11. Paluch Natalia kl.6c

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Dorota Belotti
Barbara Marzec

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady z Matematyki PIONIER 2018
W konkursie brało udział 92 uczniów naszej szkoły .
Dyplom laureata otrzymał
• Kacper Lipiec 7c
Dyplomy wyróżnienia
• Maciej Wolak 7a
• Antoni Cichoń 8a
• Jan Szwagierczak 8a
• Ignacy Rzepecki 8a
• Julia Sałata 8b
• Katarzyna Stępień 8b
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Dorota Belotti
Barbara Marzec

W dniu 6 marca 2019 odbył się szkolny etap XXII konkursu wiedzy biblijnej: "Z Pismem Świętym w Trzecie Tysiąclecie- Ewangelia według św. Jana", w którym uczestniczyło 33 osoby w dwóch kategoriach:
w kategorii klas IV- VI i klas VII- VIII i gimnazjum.
W etapie dekanalnym naszą szkołę będą reprezentować:
w kategorii klas IV- VI
1. Weronika Maj klasa 6c
2. Aleks Pożoga klasa 5d
3. Patrycja Grzybała klasa 6c
w kategorii klas VII- VIII i gim:
1. Maciej Wolak klasa 7a
2. Kacper Lipiec klasa 7c
Uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy.
U. Sroka

W dniu 21.12.2018 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów za  konkursy, które odbyły się w podczas obchodów „Szkolnego  Dnia Języków”.
Nagrodzeni uczniowie:
 w konkursie „Mega Quiz”  dla klas starszych wygrali uczniowie z  klasy 3c z oddziałów gimnazjalnych:
Stanisław Malinowski, Mateusz Węgliński, Jakub Szyprowski, Kacper Kruk, Antoni Rewera,
 w konkursie „Mega Quiz”  dla klas piątych i szóstych wygrali uczniowie  z klasy  5d:
Kacper Czarnecki, Hanna Rydel, Jakub Pelc, Szymon Bokwa, Aleks Pożoga,
w konkursie na „najlepiej przebraną klasę” wygrali uczniowie z klasy  5d,
w konkursie „ Kahoot” dla klas 5 wygrał  Kacper Czarnecki z klasy 5d,
w konkursie z „kodami QR” wygrała Zofia Rokicka z klasy 7a
 w konkursie „Kahoot” dla klas szóstych  i siódmych  wygrały Sara Skrok i Pola Dominik.
W piątek zostały również wręczone nagrody za konkurs na „Najpiękniejszą kartkę świąteczną” nagrodzeni uczniowie to: 1. Natalia Chomiak, 2 Stanisław Hajduk, 3 Wiktoria Marczyk
Wyróżnienia: Kinga Sarzyńska, Dominika Pinuszewska, Wiktoria Marczyk.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 
  
 
 

1. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.
2. W konkursie mogą brać udział uczniowie klas 5 – 8 oraz oddziały gimnazjalne Szkoły Podstawowej nr 4.
3. Zasady konkursu:
• Począwszy od grudnia 2018 r., aż do maja 2019 r. każdego miesiąca spośród uczniów mogących brać udział w konkursie zostaną wyłonieni: Super czytelnik miesiąca oraz Super czytająca klasa miesiąca.
• Co miesiąc na tablicy wywieszonej przed biblioteką będą zamieszczane informacje o liczbie wypożyczonych książek przez biorące w konkursie klasy, oraz imię i nazwisko ucznia, który indywidualnie wypożyczył najwięcej książek.
4. Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 czerwca 2019 r.
5. W skład komisji konkursowej wchodzą nauczyciele bibliotekarze Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.
6. Wręczenie nagród/dyplomów nastąpi podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.
7. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowejSzkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu.

Jak co roku świetlica naszej szkoły była organizatorem konkursu ,,Kartka bożonarodzeniowa’’.
 
Konkurs  ten cieszył się dużą popularnością  wśród uczniów klas I- IV.
Zwycięzcami zostali;
Hania Ziółek kl. Ic oraz Kinga Cichoń  kl. IIa  - miejsce pierwsze
Anna Mróz kl.IV d oraz Zuzia Bulira kl. Ic  -  miejsce drugie
Olga Szubert kl. Ia oraz  Bartek Czernecki –miejsce trzecie
Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe wręczone zostały podczas tradycyjnych Jasełek  w dniu 21 grudnia 2018r.
 
                       

Dnia 5 grudnia w Porcie Kultury odbył się VII Przegląd Spektakli Profilaktycznych 2018. Grupa uczniów z klasy IVb pod opieką p. Amalii Skórskiej oraz p. Izabeli Witkowskiej o roboczej nazwie „Czwórka na scenie” zaprezentowała się w przedstawieniu pt. „XYZ”. Aktorzy otrzymali wyróżnienie za autentyczność wypowiedzi młodych ludzi. Uczniowie w przedstawieniu poruszyli temat agresji, wykluczenia, samotności oraz braku akceptacji. Gratulujemy odwagi i aktorskiego talentu.
Izabela Witkowska