W dniu 24.01.2020 gościliśmy na lekcji wychowania fizycznego trenera i założyciela klubu karate " Trójka Sandomierz" sanseia Tomasza Ciżyńskiego,  posiadającego trzeci Dan czyli trzeci Stopień Mistrzowski. Byli z nami również jego zawodnicy: Lena, Szymek, Kacper i Aleksandra. Na lekcji odbył się pokaz umiejętności zawodników, jak również trener poprowadził z uczniami krótki trening.

karate

karate3

karate4

karate5

Handbalowy czwartek

W dniu 23.01 rozegraliśmy dwa mecze kontrolne z zespołem ze Szkoły Podstawowej w Wilczycach. Spotkania rozgrywali uczniowie z klas V i VI. Wyniki meczy:

SP4 kl.V – SP Wilczyce 14 : 18

SP4 kl.VI – SP Wilczyce 19 : 12

recznawilczyce

recznawilczyce1

Dobra forma naszych pływaków

W dniu 28.11.2019r odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Drużynowym. Uczestniczyła w nich ekipa dziewcząt i chłopców. Nasze zespoły wypadły bardzo dobrze i uplasowały się na trzecim miejscu. Serdecznie gratulujemy.

basen

basen1

basen2

Promocja piłki ręcznej

Dnia 16.01 w ramach propagowania piłki ręcznej odbyły się mecze sparingowe z drużyną Unii Lublin. Rywalizowali uczniowie z klas V,VI,VII i VIII. Wyniki poszczególnych spotkań:

KL.V – Unia Lublin 5 : 6

KL.VI – Unia Lublin 10 : 18

KL.VII – Unia Lublin 16 : 20

KL.VIII – Unia Lublin 21 : 15

recznalublin

recznalublin1

W dniu 8.10.2019 r nasi uczniowie brali udział w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Finał Wojewódzki. Gratulujemy występu. Życzymy sukcesów

biegi

W dniu 27.11.2019 w Niedzwicach odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w tenisie stołowym .Naszą szkołę reprezentowali Paweł Sękul i Kacper Czarnecki .Po zaciętych pełnych emocji pojedynkach Kacper Czarnecki zajął 4 miejsce minimalnie przegrywając pojedynek o finał turnieju, natomiast Paweł Sękul został sklasyfikowany na pozycji 9.

tenis   tenis1

Wyniki zawodów sportowych w roku szkolnym 2018/2019