E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Mgr Justyna Kowalska – wicedyrektor, pedagog specjalny, trener szkoły dla rodziców, mediator, interwent psychologiczny, terapeuta dzieci i młodzieży, terapeuta treningu umiejętności społecznych.

Mgr Agnieszka Polak – pedagog, mediator, specjalista z zakresu spektrum autyzmu, oligofrenopedagogiki, terapii pedagogicznej i resocjalizacji.

Godziny pracy pedagogów:

Wicedyrektor mgr Justyna Kowalska ul. Mickiewicza 39

Poniedziałek: 10.00-11.00

Wtorek: 10.00-12.00

Środa: 10.00-12.00

Czwartek: 10.00-12.00

Piątek: 10.00–11.00

mgr Agnieszka Polak ul. Cieśli 2

kontakt telefoniczny w godzinach pracy: 699 671 005

Poniedziałek: 09.00 -13.00

Wtorek: 10.00- 14.30

Środa: 08.00 -12.30

Czwartek: 10.00- 14.30

Piątek: 10.00- 14.30

Praca pedagoga związana jest z:

 • pomocą uczniom w sytuacjach dla nich trudnych,
 • przeciwdziałaniem trudnościom wychowawczym,
 • troską o systematyczną realizację obowiązku szkolnego,
 • dbałością o prawidłowe relacje koleżeńskie,
 • ze wsparciem w rozwijaniu swoich możliwości przez uczniów,
 • doradztwem pedagogicznym dla rodziców.

Pedagog realizuje swoje zadania poprzez:

 • indywidualne rozmowy z uczniami, rodzicami, wychowawcami i nauczycielami,
 • zajęcia z zespołami klasowymi i omawianie tematów, wynikających z potrzeb danej grupy,
 • współpracę z instytucjami w celu pomocy uczniom, rodzicom czy rodzinie. W miarę potrzeb współpracujemy z instytucjami wspierającymi pracę szkoły, np. Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną, świetlicami środowiskowymi, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie itp.

Jesteś uczniem?

Chcesz porozmawiać o sprawach dla Ciebie trudnych?

Masz trudności w porozumiewaniu się z kolegami?

Masz trudności z nauką?

Wiesz o problemach innych, ale nie wiesz jak pomóc?

Chcesz poznać swoje prawa?

 

Pamiętaj! Nie jesteś sam ze swoim problemem.

 

Przyjdź! Postaram Ci się pomóc.

 

Jesteście Państwo rodzicami oraz:

 • niepokoi Was zachowanie dziecka?
 • chcecie porozmawiać o dziecku i Waszych z nim relacjach?
 • potrzebujecie wsparcia w procesie wychowania dziecka?
 • macie Państwo pytania i nie wiecie do kogo się z nimi zwrócić?
 • szukacie pomocy?

Zapraszamy! Postaramy się pomóc.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top

Szanowni Państwo,

w związku z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 z dniem 9 listopada 2020 r. oddziały I-VIII Szkoły Podstawowej nr 4 w Sandomierzu będą się uczyły zdalnie. Ograniczenie to będzie obowiązywało do dnia 29 listopada 2020 r.

Organizacja pracy szkoły w dniach 9.11.2020 r. – 29.11.2020 r.

- świetlica pracuje zgodnie z przyjętymi godzinami pracy - bez zmian pracuje również stołówka szkolna.

Oddziały I-VIII:

- nauka odbywa się w systemie zdalnym, tj. w sposób synchroniczny za pomocą aplikacji MS Teams (lekcje online) oraz asynchroniczny za pomocą aplikacji MS Teams (przekazywanie treści),

- w przypadku nieobecności uczniów w szkole ogranicza się godziny pracy świetlicy przy ul. Cieśli 2 i ul. Mickiewicza 39,

- w przypadku nieobecności uczniów w szkole nie będą wydawane obiady przy ul. Cieśli 2 i ul. Mickiewicza 39,

- szczegółowe zasady organizacji nauki zdalnej zostały zawarte w Procedurach Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu – Nauczanie zdalne i hybrydowe, które zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły w zakładce: Koronawirus – aktualności,

- w zakładce: Koronawirus – aktualności znajduje się również plan lekcji, który obowiązuje w czasie nauczania zdalnego. Wszystkie zajęcia podświetlone na szaro odbywają się online i trwają 30 minut. Z zajęć nie podświetlonych na szaro będą przekazywane treści i zadania do realizacji. Zajęcia dodatkowe odbywają się na warunkach uzgodnionych z nauczycielem prowadzącym te zajęcia.

Uwaga: w przypadku uczniów, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub braku możliwości realizowania zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w miejscu zamieszkania dyrektor ma obowiązek umożliwić uczniowi realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły. O powyższych sytuacjach, bądź też braku odpowiedniego sprzętu należy informować wychowawcę oddziału.

Bardzo proszę o zapoznanie się z Procedurami Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu – Nauczanie zdalne i hybrydowe i zwrócenie uwagi zwłaszcza na załącznik nr 3 do Procedur pt. „Zasady bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach zdalnych”.

Sekretariaty szkoły pracują na dotychczasowych zasadach. Rekomenduje się załatwianie spraw drogą elektroniczną, telefoniczną lub z wykorzystaniem skrzynki pocztowej. W sytuacjach wymagających kontaktu osobistego należy ustalić termin spotkania z pracownikiem.                                                         

Małgorzata Szuba