O lekcjach matematyki myślimy powszechnie, że są poważne, trudne i nieprzyjemne. Nic bardziej mylnego ! Oto inny wymiar nauczania matematyki w naszej szkole:

Cykl zajęć dla najmłodszych, prowadzonych przez starsze koleżanki to ciekawy sposób nauczania trudnych tematów o pieniążkach, banknotach i oszczędzaniu

mat   mat1

Cotygodniowe Łamigłówki - to kolejny świetny sposób zachęcania uczniów do zabawy liczbami i oswajanie ich z nauką matematyki

Systematycznie aktualizowana gazetka ukazująca Magię matematyki, na której pojawiają się prace uczniów począwszy od opracowanych samodzielnie systemów liczbowych, po pejzaże zimowe i wiosenne z wykorzystaniem wyłącznie figur geometrycznych

Świąteczno-matematyczna choinka

Młodzi ludzie uwielbiają zagadki, rebusy oraz gry i takich aktywności nie brakuje na lekcjach matematyki w naszej szkole

Dla dociekliwych bogata oferta konkursów

DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 IM. JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA W SANDOMIERZU

Z DNIA 15.01.2021 r.

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 13 stycznia 2021 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 okres czasowego ograniczenia pracy szkoły i tym samym okres nauczania na odległość klas IV-VIII ulega przedłużeniu do dnia 31 stycznia 2021 r. Od dnia 18 stycznia 2021 r. klasy I-III rozpoczynają naukę w systemie stacjonarnym, przy czym klasy I-II oraz oddział III a pozostaje w budynku przy ul Mickiewicza 39, natomiast oddziały III b, III c oraz III d do dnia 31 stycznia 2021 r. będą uczyły się w budynku szkoły przy ul. Cieśli 2.

Godziny pracy świetlicy przy ul. Mickiewicza 39 pozostają bez zmian.

Godziny pracy świetlicy przy ul. Cieśli 2:

- poniedziałek 7:00 – 9:00 oraz 12:30 – 16:30,

- wtorek 7:00 – 11:00 oraz 12:30 – 16:30,

- środa 7:00 – 11:00 oraz 12:30 – 16:30,

- czwartek 7:00 – 11:00 oraz 12:30 – 16:30,

- piątek 7:00 – 10:00 oraz 11:30 – 16:30.

Plan zajęć pozostaje bez zmian.

Do odwołania nie odbywają się zajęcia prowadzone przez stowarzyszenie Czwórka na Szóstkę.

Od dnia 18 stycznia 2021 r. obowiązują nowe Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu dotyczącej ochrony przed koronawirusem SARS – CoV – 2, które zostały umieszczone na stronie internetowej szkoły (http://www.sp4sandomierz.pl) w zakładce Koronawirus aktualności – Procedury bezpieczeństwa.