Rekrutacja do klasy pierwszej szkoły podstawowej

Zarządzenie Nr 7/2020/ CUW Burmistrza Miasta Sandomierza z dnia 15 stycznia 2020r.

UCHWAŁA NR L/677/2017RADY MIASTA SANDOMIERZA Z DNIA 20 GRUDNIA 2017 R.

TERMINY POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO ORAZ POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO, A TAKŻE TERMINY SKŁADANIA DOKUMENTÓW DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

ZASADY OGÓLNE REKRUTACJI UCZNIÓW DO KLAS PIERWSZYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DLA KTÓRYCH GMINA SANDOMIERZ JEST ORGANEM PROWADZĄCYM

ZGŁOSZENIE O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W SANDOMIERZU

OŚWIADCZENIE DO ZGŁOSZENIA O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W SANDOMIERZU

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (ZGŁOSZENIE)

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 4 W SANDOMIERZU

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 (WNIOSEK)

POTWIERDZENIE WOLI

Rekrutacja do oddziałów sportowych i dwujęzycznych

Regulamin rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych

Regulamin rekrutacji do oddziałów sportowych

Szanowni Państwo!
Informujemy, że roku bieżącym istnieje obok formy tradycyjnej również możliwość składania dokumentów rekrutacyjnych drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy EPUAP. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo pod adresem: http://bip.cuw.sandomierz.eu Została tam m. in. zamieszczona instrukcja dotycząca sposobu wypełnienia dokumentów.

Zapraszamy do Czwórki!

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!