18 września nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach niemieckojęzycznych, które poprowadziła studentka z Niemiec- Bodil Jessen.Opowiedziała ona o sobie, swoich zainteresowaniach i życiu codziennym w Niemczech. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, chętnie zadawali pytania oraz udzielali odpowiedzi wykorzystując nabyte umiejętności językowe w praktyce. Na koniec spotkania Bodil rozwiązała quiz o Polsce, który przygotowali nasi uczniowie.

Warsztaty zostały przeprowadzone dzięki udziałowi w projekcie Deutsch Plus, do którego dołączyliśmy w tym roku szkolnym.
Oto link do filmiku z warsztatów:

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!