Kolejny projekt eTwinning w języku niemieckim realizowany w roku szkolnym 2018/2019 nosi nazwę „Weihnachtsgruesse” – „Świąteczne życzenia”.
W ramach projektu piszemy kartki świąteczne do naszych partnerów z Grecji. Wymieniamy się doświadczeniem, opowiadamy o zwyczajach świątecznych w naszych krajach. Zaśpiewamy też kolędy w kilku językach. W projekt zaangażowani są uczniowie klas 4a, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 7a, łącznie 98 uczniów.

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!