E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Młodzi SuperKoderzy rozpoczęli już swoją pracę.

W tym roku zajmujemy się ścieżką tematyczną Robo-matematycy. Początki są trudne ponieważ dotyczą teoretycznych podstaw programowania: interfejs Scratcha, krótkie skrypty, wszystko po to by wyruszyć w dalszą podróż z programowaniem. Lekcja 2 to już skrypty, animacje i pierwsze projekty młodych programistów. „Jesteśmy bardzo podekscytowani".

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!