E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody
 
W ramach programu „Aktywna Tablica" uczniowie z klasy 2 d uczcili na zajęciach rozwijających kreatywność Dzień Edukacji Narodowej. Swoją zakodowaną aktywnością, wykorzystując wirtualną matę udowodnili, iż  kodowanie i programowanie, chociaż brzmią bardzo poważnie, dostępne są dla każdego, a przy okazji można się przy tym dobrze bawić.
Wychowawca klasy:  Wiesława Loch
 
den   den1
 
den2   den3
 
 

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!