11 listopada obchodzi się w Niemczech dzień św. Marcina. Jak co roku uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielkami języka niemieckiego przygotowali w związku z tą uroczystością wiele atrakcji: pochód z lampionami, lekcje na temat św. Marcina oraz krótkie przedstawienie w języku niemieckim, przedstawiające fragmenty z życia Świętego. Zwieńczeniem obchodów było odśpiewanie piosenki pt.:"Sankt Martin" oraz wręczenie dyplomów i nagród w konkursie na najpiękniejszy, własnoręcznie zrobiony lampion. Nagrodzeni zostali również zwycięzcy konkursu kodów QR (konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych).

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!