E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Na początku września uczennice klasy 8d przystąpiły do projektu E-Twinning z języka niemieckiego pt."Meine Träume". Polega on na opisie swoich marzeń dotyczących różnych tematów m.in. wymarzonej szkoły wymarzonej podróży, oraz wykonaniu rysunków do opisów swoich zagranicznych kolegów i koleżanek- również członków projektu. E-twinnerzy rozmawiają ze sobą na forum szlifując w ten sposób język niemiecki. W projekcie biorą udział szkoły z Finlandii, Grecji, Niemiec, Francji oraz Polski.

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!