E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Szkoła z Klasą 2.0

Program Szkoła z Klasą realizowany jest nieprzerwanie od 2002 roku, nasz szkoła bierze w nim udział po raz drugi. Jego koncepcja oparta jest na metodzie design thinking (DT), zaczerpniętej z biznesu i przeniesionej na grunt edukacji. DT pomaga budować innowacyjne rozwiązania w oparciu o oczekiwania i faktyczne potrzeby. Działania w programie podzielone są na cztery etapy. Nasza szkoła pomyślnie zaliczyła etap pierwszy. Szkolnym koordynatorem prac w programie została p.Ewa Ura, a powołany przez nią zespół,  w oparciu o analizę zasobów szkoły wybrał obszar. W obecnym roku szkolnym, kontynuować będziemy prace w obszarze - RELACJE. Aktualnie pracujemy nad drugim etapem i przeprowadzamy zaplanowaną diagnozę potrzeb społeczności szkolnej.

https://szkolazklasa20.pl/

 

Drugi etap programu

Właśnie zakończyliśmy drugi etap programu. Diagnozowaliśmy, uczniów, rodziców i nauczycieli. Na podstawie wyników naszych badań opracowany został cel dla szkoły : Zadbamy o otwartość naszych uczniów na różnice między nimi, w szkole i poza nią, aby mogli funkcjonować zgodnie i bezpiecznie we wspólnej przestrzeni.

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!