E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

   W ramach programu „Aktywna Tablica” nasi najmłodsi podopieczni, rozwijają cenne kompetencje cyfrowe. Na zajęciach świetlicowych dzieci podróżują po cyfrowym laboratorium, w którym rodzeństwo Julka i Kuba, odkrywają przed nimi świat Internetu. Rozwiązując przygotowane przez bliźniaki misje, dowiadujemy się jak bezpiecznie korzystać z sieci. Jakie informacje można, a jakich nie powinno się publikować. Których danych nie należy zdradzać osobom poznanym przez Internet. Wiemy także, jak stworzyć silne hasło, broniące dostępu do naszej skrzynki mailowej. To oczywiście nie wszystkie wiadomości, które udało nam się zdobyć, a jeszcze wiele misji przed nami.
Pozdrawiamy! – dzieci ze świetlicy szkolnej.

  

                                                  

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!