Po raz kolejny realizujemy projekt eTwinning w języku  niemieckim. Tym razem piszemy listy i wymieniamy się doświadczeniem. Tegoroczny projekt nosi nazwę "Briefaustausch" . W projekcie udział biorą szkoły z Grecji, Słowenii, Serbii, Turcji i Polski. Naszą szkołę reprezentują uczniowie z klasy 5d oraz  5a. Koordynatorami są p. L. Krakowiak oraz p. D. Drobiazg.

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!