E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Po raz kolejny realizujemy projekt eTwinning w języku  niemieckim. Tym razem piszemy listy i wymieniamy się doświadczeniem. Tegoroczny projekt nosi nazwę "Briefaustausch" . W projekcie udział biorą szkoły z Grecji, Słowenii, Serbii, Turcji i Polski. Naszą szkołę reprezentują uczniowie z klasy 5d oraz  5a. Koordynatorami są p. L. Krakowiak oraz p. D. Drobiazg.

 

  

 

  

 

  

Back to top

Szanowni Państwo,
informujemy, że do dnia 10 kwietnia 2020 roku sprawy związane ze Szkołą Podstawową nr 4 należy kierować na adres poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronie Szkoły w zakładce "kontakt"). Do Państwa dyspozycji pozostaje w sprawach pilnych również numer telefonu: 572326755. Pocztę tradycyjną oraz inne dokumenty należy pozostawić w skrzynce pocztowej umieszczonej przy wejściu głównym do budynku szkoły przy ul. Mickiewicza 39 i Cieśli 2. Za utrudnienia przepraszamy!