E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

   W ramach programu „Aktywna Tablica” nasi najmłodsi podopieczni, rozwijają cenne kompetencje cyfrowe. Na zajęciach świetlicowych dzieci podróżują po cyfrowym laboratorium, w którym rodzeństwo Julka i Kuba, odkrywają przed nimi świat Internetu. Rozwiązując przygotowane przez bliźniaki misje, dowiadujemy się jak bezpiecznie korzystać z sieci. Jakie informacje można, a jakich nie powinno się publikować. Których danych nie należy zdradzać osobom poznanym przez Internet. Wiemy także, jak stworzyć silne hasło, broniące dostępu do naszej skrzynki mailowej. To oczywiście nie wszystkie wiadomości, które udało nam się zdobyć, a jeszcze wiele misji przed nami.
Pozdrawiamy! – dzieci ze świetlicy szkolnej.

  

                                                  

Back to top

wakacje

 

Słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych
wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru życzą
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP4