E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

  „I ROBOR - jak mBoty pomagają w nauce języka angielskiego” to nazwa zajęć dodatkowych  podczas których, wykorzystywany jest  program Scratch oraz mBoty.  Poznawane na języku angielskim zwroty i konstrukcje gramatyczne ożywają na ekranie komputera. Wybrane przez nas postacie prowadzą ze sobą dialog, a zaprogramowany odpowiednio mBot pozwala naszej „historyjce” opuścić ekran komputera. Nasz dzielny robocik, odwiedził już restauracje babci Granny, jeździł po mieście w poszukiwaniu konkretnych budynków, a nawet udzielał wywiadu na temat zbliżających się ferii. Obecnie mBot, wybiera się do lekarza.  Prace nad projektem trwają, a pomysłów na nowe, też nam nie brakuje.
Prowadząca zajęcia Ewa Ura wraz z uczennicami z klas 6a i 6c.

Back to top

wakacje

 

Słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych
wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru życzą
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP4