E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

11 listopada obchodzi się w Niemczech dzień św. Marcina. Jak co roku uczniowie naszej szkoły razem z nauczycielkami języka niemieckiego przygotowali w związku z tą uroczystością wiele atrakcji: pochód z lampionami, lekcje na temat św. Marcina oraz krótkie przedstawienie w języku niemieckim, przedstawiające fragmenty z życia Świętego. Zwieńczeniem obchodów było odśpiewanie piosenki pt.:"Sankt Martin" oraz wręczenie dyplomów i nagród w konkursie na najpiękniejszy, własnoręcznie zrobiony lampion. Nagrodzeni zostali również zwycięzcy konkursu kodów QR (konkurs wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych).

https://www.magisto.com/video/LQMAMUEAHSo7AARiCzE?l=vsm&o=w&c=c&fbclid=IwAR34Gz2f9p0-NkjVXP1VW_PxVU1k_xv3Hptr32nl1LbKjEoltNLHsrflD50

Back to top

wakacje

 

Słonecznych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych
wrażeń, mnóstwa przygód i dobrego humoru życzą
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP4