Opłata za zajęcia z akrobatki w drugim półroczu

Opłata za zajęcia akrobatyczne w drugim półroczu wynosi 320 zł(16 X 20 zł)

Opłata dla osób uczęszczających na zajęcia dwa razy w tygodniu (środa i piątek) wynosi 640 zł – 20 %= 520 zł

Należność może zostać uiszczona w dwóch ratach:

I rata - 300 zł płatna do 20 lutego

II rata – 220 zł płatna do 01 maja

Prosimy o wpłatę na konto Stowarzyszenia „Czwórka na szóstkę” w banku mBank, numer konta: 46 1140 2004 0000 3802 7773 8079. Przy wpłacie należy każdorazowo podać imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem „akrobatyka”.

W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym fakcie trenera lub zarząd Stowarzyszenia „Czwórka na szóstkę”.

Profesjonalna ścieżka dmuchana "air track" dla grupy akrobatycznej sandomierskiego

stowarzyszenia "Czwórka na szóstkę" już służy dzieciom!

Z ogromną satysfakcją przekazujemy informację, że dzięki współpracy ze Szkołą Podstawową nr 4 oraz wsparciu Rodziców i sympatyków akrobatyki w Sandomierzu weszliśmy w posiadanie profesjonalnej ścieżki akrobatycznej „air track”. Trudno opisać radość i entuzjazm najmłodszych uczestników zajęć, którzy z ogromnym zaangażowaniem doskonalą swoje umiejętności na bezpiecznej i pozwalającej na zaawansowane ćwiczenia ścieżce. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom, które wspierały nas w tym przedsięwzięciu.

akrob1   akrobatyka5

Warsztaty artystyczne prowadzone w ramach programu "Działaj Lokalnie X"

Galeria zdjęć z koncertu charytatywnego

Terminarz zajęć z akrobatyki w drugim półroczu roku szkolnego 2019/2020

Harmonogram zajęć

Koncert charytatywny - 14.12.2018r - "Cztery pory roku, czyli krótka historia o miłości"

wielkanoc

Przerwa świąteczna trwa od 28 marca do 2 kwietnia 2024r.