E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Europejski Dzień Języków to międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone w całej Europie. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

Dzień Języków Obcych to w naszej szkole wyjątkowe święto. Oprócz cieszących oko dekoracji na korytarzach szkolnych, uczniowie mają okazję wziąć udział w licznych konkursach, zabawach z kodami QR lub zdobyć złoty medal za wiedzę podczas licznych gier kahoot. Młodsi uczniowie naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem uczestniczą w zajęciach kulturoznawczych, prowadzonych przez uczniów z klas starszych. Poznają fakty dotyczące obchodów Dnia Języków Obcych oraz utrwalają słownictwo, wszystko w formie miłej i ciekawej zabawy.

Back to top