E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

  „I ROBOR - jak mBoty pomagają w nauce języka angielskiego” to nazwa zajęć dodatkowych  podczas których, wykorzystywany jest  program Scratch oraz mBoty.  Poznawane na języku angielskim zwroty i konstrukcje gramatyczne ożywają na ekranie komputera. Wybrane przez nas postacie prowadzą ze sobą dialog, a zaprogramowany odpowiednio mBot pozwala naszej „historyjce” opuścić ekran komputera. Nasz dzielny robocik, odwiedził już restauracje babci Granny, jeździł po mieście w poszukiwaniu konkretnych budynków, a nawet udzielał wywiadu na temat zbliżających się ferii. Obecnie mBot, wybiera się do lekarza.  Prace nad projektem trwają, a pomysłów na nowe, też nam nie brakuje.
Prowadząca zajęcia Ewa Ura wraz z uczennicami z klas 6a i 6c.

Back to top

KOMUNIKAT nr 6

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu

z dnia 22.05.2020 r.

Informuję, że z dniem 25.05.2020 r. w związku z realizacją zajęć opiekuńczo-wychowawczych, rewalidacyjnych i konsultacji wznawiamy pracę sekretariatu przy ul. Cieśli 2.

Na terenie Szkoły obowiązują zasady bezpieczeństwa zawarte w Procedurach zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu dotyczącej ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2, które znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: Praca szkoły po 18.05.2020. Osoby, które będą wchodziły na teren szkoły prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w procedur.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r. okres nauczania na odległość zostaje przedłużony do dnia 07 czerwca 2020 r.