WYKAZ PRZEDMIOTÓW I NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2019/2020


Edukacja wczesnoszkolna:

1. Delegiewicz Eliza
(oddziały z pedagogiką M. Montessori)
2. Forc Marzanna
3. Frańczak - Szczepanek Agnieszka
4. Gach Maria
5. Niedbała Grażyna
6. Jońca Teresa
7. Kozakiewicz Urszula
8. Loch Wiesława
9. Młodożeniec Ewa
10. Ordowska Ewa
11. Podgórska Anna
12.Sieroń Joanna

Język polski:

1. Brzozowska Marzena
2. Dygas Mieczysław
3. Kozłowska Izabela
4. Korczak Katarzyna
5. Gołębiowska Lidia
6. Górecka Małgorzata
7. Wiśniewska Danuta

Matematyka:

1. Belotti Dorota
2. Chuchmała Agata
3. Lasek Danuta
4. Marzec Barbara
5. Rewera Justyna
6. Głowacka Barbara
7. Zając Zbigniew

Język angielski:

1. Biernat Agnieszka
2. Gajek Katarzyna
3. Kaczmarska Kinga
4. Podgórska Anna
5. Ura Ewa
6. Witkowska Izabela - wicedyrektor
7. Wojciechowska Katarzyna
8. Wójtowicz Zdzisława

Język niemiecki:

1. Drobiazg Dorota
2. Drypa-Skrok Katarzyna
3. Stylska Małgorzata

Historia/historia i społeczeństwo:

1. Olkiewicz Joanna
2. Kwiatkowska Henryka
3. Samołyk Teresa
4. Szeloch Ewa

WOS:

1. Kwiatkowska Henryka
2. Samołyk Teresa

Edukacja dla bezpieczeństwa:

1. Szeloch Ewa

Fizyka:

1. Głowacka Barbara

Chemia:

1. Brzezowska Bożena
2. Zając Zbigniew

Biologia:

1. Ciszkiewicz Alojzy
2. Koczubiej Małgorzata
3. Mika Ewa
4. Wieczorek Barbara
5. Gajek Katarzyna (oddziały dwujęzyczne)

Przyroda:

1. MąłgorzataKoczubiej
2. Barbara Wieczorek
3. Modras Agnieszka

WDŻ:

1. Bołociuch Katarzyna
2. Mika Ewa

Geografia:

1. Agnieszka Modras
2. Wojciechowska Katarzyna (oddziały dwujęzyczne)

 Informatyka:

1. Kapała Andrzej
2. Mrzygłód Andrzej
3. Paś Grzegorz
4. Pietruszka Jarosław

Technika:

1. Kapała Andrzej
2. Pietruszka Jarosław

Muzyka:

1. Safin Roman

Plastyka:

1. Skrzypek Ewa

Nauczyciel wspomagający:

1. Andrys Magdalena
2. Błaszczyk Magdalena
3. Dziubińska Monika
4. Mika Ewa
5. Mrzygłód Andrzej
6. Ogorzałek Małgorzata
7. Pałka Andrzej
8. Skórska Amalia
9. Stylska Małgorzata
10. Winiarczyk Magdalena

Psycholog:

1 Małgorzata Barańska - Guz

Pedagog:

1. Dziubińska Monika
2. Kowalska Justyna 
3. Polak Justyna

Wychowanie fizyczne:

1. Błajszczak Paweł
2. Czerwińska Teresa
3. Jurek Zbigniew
4. Mazur Iwona
5. Mirkowski Piotr
6. Twardowski Artur
7. Węgrzynowski Adam
8. Wiater Beata
9. Winiarczyk Magdalena
10. Zielińska Marzanna
11. Zieliński Tomasz

Logopeda:

1. Korczak Katarzyna

Świetlica:

1. Frańczak Dorota
2. Frańczak- Szczepanek Agnieszka
4. Kowalska Marzenna
7. Myślińska Iwona
8. Ordowska Ewa
9. Węgrzynowski Adam
10. Wiater Beata
12. Winiarczyk Magdalena
13. Zając Zbigniew
14. Zielińska Marzanna
15. Czerwińska Teresa
16. Gach Maria
17. Twardowski Artur

Doradztwo zawodowe:

1. Myślińska Iwona

Terapeuta pedagogiczny:

1. Myślińska Iwona

Integracja sensoryczna:

1. Tarka Justyna

Bibliotekarz:

1.Dąbrowska Teresa
2. Małgorzata Koczubiej
3. Wiercioch Agnieszka
4. Wieczorek Barbara
5. Wójtowicz Zdzisława

Religia:

1. Dziorek Maria
2. ks. Grzyb Marcin
3. s. Adrianna
4. Sroka Urszula
5. Trębacz Elżbieta
6. ks. Utnik Sylwester