7 marca 2018 r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja zajęć otwartych z matematyki pt. „W krainie Figurolandii”. Przedszkolaki rozpoznawały, kreśliły i kolorowały znane figury geometryczne, wykorzystując tablicę interaktywną. Dużą niespodzianką okazały się Ozoboty, małe eduroboty. Dzieci samodzielnie programowały trasę dla Ozobotów,wykorzystując dostępne kody. Stawiały pierwsze kroki w dziedzinie kodowania.
Nasi goście otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zajęciach w Akademii Malucha.
Zajęcia prowadziły: p.Maria Gach i p.Grażyna Niedbała

KOMUNIKAT nr 6

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu

z dnia 22.05.2020 r.

Informuję, że z dniem 25.05.2020 r. w związku z realizacją zajęć opiekuńczo-wychowawczych, rewalidacyjnych i konsultacji wznawiamy pracę sekretariatu przy ul. Cieśli 2.

Na terenie Szkoły obowiązują zasady bezpieczeństwa zawarte w Procedurach zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu dotyczącej ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2, które znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: Praca szkoły po 18.05.2020. Osoby, które będą wchodziły na teren szkoły prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w procedur.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r. okres nauczania na odległość zostaje przedłużony do dnia 07 czerwca 2020 r.