Kolejny projekt eTwinning w języku niemieckim realizowany w roku szkolnym 2018/2019 nosi nazwę „Weihnachtsgruesse” – „Świąteczne życzenia”.
W ramach projektu piszemy kartki świąteczne do naszych partnerów z Grecji. Wymieniamy się doświadczeniem, opowiadamy o zwyczajach świątecznych w naszych krajach. Zaśpiewamy też kolędy w kilku językach. W projekt zaangażowani są uczniowie klas 4a, 4c, 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 7a, łącznie 98 uczniów.

KOMUNIKAT nr 6

Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu

z dnia 22.05.2020 r.

Informuję, że z dniem 25.05.2020 r. w związku z realizacją zajęć opiekuńczo-wychowawczych, rewalidacyjnych i konsultacji wznawiamy pracę sekretariatu przy ul. Cieśli 2.

Na terenie Szkoły obowiązują zasady bezpieczeństwa zawarte w Procedurach zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu dotyczącej ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2, które znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce: Praca szkoły po 18.05.2020. Osoby, które będą wchodziły na teren szkoły prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w procedur.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r. okres nauczania na odległość zostaje przedłużony do dnia 07 czerwca 2020 r.