E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

20.12.2018 r., odbyły się zajęcia otwarte w ramach programu „Aktywna Tablica”.
Uczennice z klasy V „a”, Wiktoria P. oraz Emilia P., prezentowały projekty, przygotowane na zajęciach dodatkowych „I Robot ... -  superkoderzy”.  Prezentacje łączyły zwroty i struktury poznane na zajęciach z języka angielskiego z programowaniem w programie mBlock. Uczniowie biorący udział w zajęciach odczytywali kody QR i oglądali krótkie filmiki, które pomogły im odgadnąć zakres materiału którego dotyczyły prezentacje. Roboty mBot spisały się na medal. Podróżowały do bożonarodzeniowego sernika i w zawrotnym tempie pałaszowały kurczaka z frytkami. Nauka języków i programowanie idą ze sobą w parze.
Opiekun kółka „I Robot” Ewa Ura

  

 

                                                        

 

Back to top