"Alternatywna lekcja WFu z Moniką Pyrek" wielokrotną olimpijką i wicemistrzynią świata w skoku o tyczce miała miejsce w naszej szkole w dniach 12-13.11.2019 r.. Uczestniczyli w niej uczniowie ze wszystkich sandomierskich szkół podstawowych.
Interaktywne zajęcia sprawnościowe typu koszykówka, piłka nożna, rzut piłką ręczną, bieg na 20 metrów, rower stacjonarny itp. prowadzone były z wykorzystaniem nowoczesnej technologii: symulatorów, elektronicznego refleksomierza oraz Wirtualnej Rzeczywistości.
Spotkanie z panią Moniką, krótka rozgrzewka, ćwiczenia pod okiem profesjonalistów, rozmowy oraz wspólne zdjęcia dostarczyły naszym uczniom wiele radości . Miło i aktywnie spędzony czas pozostanie w na długo w naszej pamięci.

pyrek   pyrek1

pyrek2   pyrek3

pyrek4   pyrek5

wielkanoc

Przerwa świąteczna trwa od 28 marca do 2 kwietnia 2024r.