15 marca 2023 w Publicznej Szkole im. Stanisława Młodożeńca w Wilczycach, reprezentacja naszej szkoły dziewcząt kl. IV-VI oraz chłopców kl. IV-VI i kl. VII-VIII walczyła

w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w Mini Piłce Ręcznej.

W rywalizacji wzięły udział drużyny z Sandomierza, Wilczyc, Kleczanowa i Obrazowa.

Turniej przebiegał w atmosferze sportowej rywalizacji i walki fair play. Zawodnicy mogli liczyć na doping kibiców. Duch walki oraz żarliwe wsparcie kolegów i koleżanek, sprawiły, że wszystkie drużyny z sandomierskiej "Czwórki" okazały się być bezkonkurencyjne.

Po emocjonujących rywalizacjach, dziewczęta oraz chłopcy zasłużenie wywalczyli PIERWSZE MIEJSCE na podium.

Wzruszenia oraz dumy nie kryli prowadzący drużyny trenerzy, Marzanna Zielińska, Adam Węgrzynowski i Tomasz Zieliński.

Uczniom oraz nauczycielom prowadzącym naszych sportowych bohaterów serdecznie gratulujemy, a także życzymy dalszych sukcesów sportowych ???

Skład drużyn:

Dziewczęta:

Franciszka Golec, Alicja Surma, Gabriela Cieluch, Alicja Wojciechowska, Carmen Serwicka, Lena Zębala, Zuzanna Zębala, Jagoda Jackowska, Oliwia Jaworska, Maja Lipiec, Julia Płatos, Klaudia Osuch, Milena Szlązak, Patrycja Zawidzka, Natalia Kończyk, Zofia Chorab, Maria Zbróg, Zofia Talkowska, Julia Makarewicz, Alicja Kubicka

Chłopcy:

Maciej Malinowski, Jakub Płaza, Adam Podgórski, Jakub Skrok, Andrzej Szpernal, Jakub Błajszczak, Michał Błajszczak, Krystian Gadawski, Marcel Jarosz, Adam Jendrycha, Wiktor Bielecki, Krzysztof Burek, Kacper Gajda, Piotr Gębalski, Mikołaj Justyniarski, Wiktor Koryciński, Adam Krasoń, Wojciech Krawczyk, Jakub Kuziora, Daniel Młodożeniec, Karol Stylski, Tomasz Wnuk

pilka