13 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty.

Odwiedziły nas dzieci z sandomierskich przedszkoli wraz z wychowawczyniami oraz rodzicami. Spektaklem pt. "Z Tuwimem i Brzechwą weselej" rozpoczęliśmy moc atrakcji przygotowanych dla dzieci. Nie zabrakło kreatywnych zajęć z robotami, warsztatów językowych, sensoplastyki, zabaw sportowych i rozwijających kompetencje społeczne oraz spotkania z książką. Wielką atrakcją okazała się lekcja według pedagogiki M. Montessori. Drogie przedszkolaki, do zobaczenia wkrótce!