W dniu 17.05.2019 w SANDOMIERZU odbyły się POWIATOWE  MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE
ROCZNIKÓW 2003, 2004, 2005. Naszą szkołę reprezentowało liczne grono uczniów. Dziewczęta wystąpiły w składzie : K. Urbaniak, S. Skrok, M. Ciźla, K. Lipińska, Z. Żyłka, A. Wojciechowska, M. Masternak, A. Statuch,  N. Jankowska, W. Młodożeniec, K. Partyka,. Grupę chłopców reprezentowali:
K. Cieciura, S. Malinowski, A. Łubowski, K. Nowicki, A. Rewera, M.Broda,  J. Ciamaga, K. Kruk, B. Stylski, J. Szyprowski, M. Przytuła ., B. Bartek, I. Czech, B. Kruk, K. Obarski, M. Sośniak, M. Czerepak.
Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem podczas swoich występów, rywalizacja toczyła się na bardzo wysokim poziomie. Słowa uznania i gratulacje  należą się wszystkim startującym. Opiekunami drużyny podczas zawodów byli: A. Twardowski i Z. Jurek.
MIEJSCA MEDALOWE W POSZCZEGÓLNYCH KONKURENCJACH ZAJĘLI:
600 M DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE – KAROLINA URBANIAK  8D
SKOK W DAL DZIEWCZĄT
2 MIEJSCE – ZUZANNA ŻYŁKA  7 C
3 MIEJSCE – ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA 8C
1000M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE – KAROL NOWICKI  3CG
3 MIEJSCE – BARTŁOMIEJ STYLSKI 3CG
300 M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE – STANISŁAW MALINOWSKI  3CG
2 MIEJSCE – ADAM ŁUBOWSKI 3CG
SKOK W DAL CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE- ADAM ŁUBOWSKI 3CG
2 MIEJSCE – STANISŁAW MALINOWSKI 3CG
3 MIEJSCE – KACPER CIECIURA 3CG
PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCÓW
3 MIEJSCE- ANTONI REWERA  3CG
SZTAFETA 4X 100 M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE- KACPER CIECIURA, ADAM ŁUBOWSKI , KAROL NOWICKI, STANISŁAW MALINOWSKI (WSZYSCY 3CG)
SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW POWIATU SANDOMIERSKIEGO  SZS W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM  KLAS  V-VI DNIA 29.05.2019
DZIEWCZĘTA  1 MIEJSCE-PIASTA KAROLINA 6C,SOBCZYK MARTA 6A,DZIECIUCH HANNA 6A,GRZYBAŁA PATRYCJA 6C,TENDEROWICZ HANNA 6C,LEJA OLIWIA 6C
INDYWIDUALNIE ZAWODNICZKĄ Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ PUNKTÓW ZOSTAŁA MARTA SOBCZYK.
CHŁOPCY 2 MIEJSCE-GAJEK KAMIL 6C,JEŻAK MICHAŁ 6B,CIŻLA KACPER 6A,SEMKOWICZ PATRYK 6A,LICHTOŃ DOMINIK 6C,AUGUSTYNIAK BARTŁOMIEJ 6C

SPRAWOZDANIE Z POWIATOWYCH MISTRZOSTW W LEKKIEJ ATLETYCE ROCZNIKÓW 2003, 2004, 2005
SANDOMIERZ, 17.05.2019
600 M DZIEWCZĄT
1 MIEJSCE – KAROLINA URBANIAK  8D
SKOK W DAL DZIEWCZĄT
2 MIEJSCE – ZUZANNA ŻYŁKA  7 C
3 MIEJSCE – ALEKSANDRA WOJCIECHOWSKA 8C
1000M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE – KAROL NOWICKI  3CG
3 MIEJSCE – BARTŁOMIEJ STYLSKI 3CG
300 M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE – STANISŁAW MALINOWSKI  3CG
2 MIEJSCE – ADAM ŁUBOWSKI 3CG
SKOK W DAL CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE- ADAM ŁUBOWSKI 3CG
2 MIEJSCE – STANISŁAW MALINOWSKI 3CG
3 MIEJSCE – KACPER CIECIURA 3CG
PCHNIĘCIE KULĄ CHŁOPCÓW
3 MIEJSCE- ANTONI REWERA  3CG
SZTAFETA 4X 100 M CHŁOPCÓW
1 MIEJSCE- KACPER CIECIURA, ADAM ŁUBOWSKI , KAROL NOWICKI, STANISŁAW MALINOWSKI (WSZYSCY 3CG)
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ CHŁOPCÓW  W PIŁCE RĘCZNEJ ROCZNIK 2003-2005,KOŃSKIE 30.05,2019 III MIEJSCE
1.Broda Mateusz
2. Ciamaga Jakub Paweł
3. Cieciura Kacper Piotr 3CG
 4. Grządkowski Piotr 8D
5. Kruk Kacper 3CG
6. Łubowski Adam 3CG:
7. Malinowski Adam 7A
8. Malinowski Stanisław 3c
9.Nasternak Antoni 7C (SP 4)
 10. Rewera Antoni 3CG (G 1)
11. Sendrowicz Tobiasz Daniel 3GG
12. Stylski Bartłomiej Jan 3CG
13. Szyprowski Jakub Jarosław 3CG
14. Węgliński Mateusz 3CG
Opiekun Zieliński Tomasz.
MISTRZOSTWA POWIATU SANDOMIERSKIEGO W  TRÓJBOJU LA
ROCZNIK 2008 I MŁODSI
DRUŻYNA DZIEWCZĄT I MIEJSCE W SKŁADZIE :
1.Rykowska Dominika 5C
2.Mazur Karolina 5a
3.Chomiak Natalia 4c
4.Nowak Anna 4c
5.Fryz Julia 4b
6.Kaczmarek Zuzanna 4b
DRUŻYNA CHŁOPCÓW III MIEJSCE W SKŁADZIE :
1.Leja Mateusz 5e
2.Zawidzki Michał 5e
3.Sękul Paweł 4d
4.Augustyniak Aleksander 4d
5.Koryciński Wiktor 4e
6.Tenderenda Grzegorz 4d
W indywidualnej punktacji Leja Mateusz zdobył III miejsce.
MISTRZOSTWA POWIATU SANDOMIERSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH SZS KLAS V-VI ROCZNIK 2006-2007
W LEKKIEJ ATLETYCE
SANDOMIERZ 05.06.2019
 
DZIEWCZĘTA
60m Marta Sobczyk 6a II miejsce
300m Amelia Dąda 5c I miejsce,Karolina Piasta 6c III miejsce
Piłka palantowa  Ilona Wołowska 6a II miejsce
600m Joanna Zielińska 6c II miejsce,Emilia Szczepańska 6a III miejsce
Skok w dal Karolina Piasta 6c I miejsce, Oliwia Leja 6c II miejsce,
Marta Sobczyk 6a III miejsce
CHŁOPCY
300m Konrad Konarski 5b II miejsce