• Nabór do klasy pierwszej
    Nabór do klasy pierwszej

    W naszej szkole uczymy w dwóch budynkach z pełną infrastrukturą sportowo - rekreacyjną!
    Posiadamy:
    - salę do zajęć z Integracji Sensorycznej,
    - multimedialne pracownie,
    - bardzo dobrze wyposażone, wygodne świetlice.
    Uczymy w oddziałach dwujęzycznych,sportowych oraz oddziałach Montessori.
    Organizujemy Zielone i Białe Szkoły, wycieczki zagraniczne oraz Pikniki Rodzinne.

  • Łączymy tradycję z nowoczesnością
    Łączymy tradycję z nowoczesnością

    Prowadzimy oddziały z pedagogiką M. Montessori
    Realizujemy innowacje pedagogiczne, programy i projekty międzynarodowe
    Oferujemy liczne zajęcia pozalekcyjnych
    Działalność szkoły wspiera stowarzyszenie „Czwórka na szóstkę”

  • Realizujemy pasje sportowe
    Realizujemy pasje sportowe

    Prowadzimy oddziały sportowe od klasy VI
    Organizujemy naukę pływania od klasy pierwszej
    Jesteśmy szkołą OSPR oraz uczestniczymy w programie SOS
    Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo każdego ucznia!

  • Kompetencje kluczowe
    Kompetencje kluczowe

    Prowadzimy oddziały dwujęzyczne od kl. VII
    Współpracujemy z wolontariuszami z całego świata.
    Organizujemy dla dzieci, rodziców i opiekunów zajęcia otwarte,
    wydarzenia z cyklu Żywe lekcje historii
    Prowadzimy Akademię Malucha

E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

 Wyniki konkursu

Klasy IV:

  1. Adam Modras - POWIATOWY MISTRZ RACHUNKU 2019r – SP  Bilcza
  2. Aleksandra Szczuchniak – II MIEJSCE – SP Nr 1 Sandomierz
  3. Kacper Sykucki – III MIEJSCE – SP Nr 1 Sandomierz
  4. Kacper Pietruszka – wyróżnienie – SP Nr 1 Sandomierz

Klasy V:

        1. Mateusz Gawron - POWIATOWY MISTRZ RACHUNKU 2019r – SP Chobrzany
        2. Anna Wiercioch – II MIEJSCE – SP Nr 4 Sandomierz
            Agnieszka Niezgoda – II MIEJSCE- SP Chobrzany
        3. Dominika Rykowska – III MIEJSCE – SP Nr 4 Sandomierz
            Łukasz Cichoń – III MIEJSCE – SP Nr 4 Sandomierz
        4. Filip Smardz – wyróżnienie – SP Bilcza
        5. Bartłomiej Oszczudłowski – wyróżnienie – SP Nr 1 Sandomierz

Klasy VI:

  1. Julia Żmuda - POWIATOWY MISTRZ RACHUNKU 2019r – SP Nr 4 Sandomierz
  2. Hanna Tenderowicz – II MIEJSCE – SP Nr 4 Sandomierz
  3. Patrycja Grzybała – III MIEJSCE – SP Nr 4 Sandomierz
    Franciszek Majewski – III MIEJSCE – SP Nr 1 Sandomierz
  1. Bartłomiej Krystel – wyróżnienie – SP Nr 1 Sandomierz.

Gratulujemy uczniom, dziękujemy Nauczycielom.

Zapraszamy za rok.

                                                                                                                Organizatorzy.

Back to top