MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE KLAS 7, 8 i 3 GIMNAZJUM

W dniu 17.05.2019 w Sandomierzu odbyły się Powiatowe  Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce roczników 2003, 2004, 2005.

Naszą szkołę reprezentowało liczne grono uczniów. Dziewczęta wystąpiły w składzie : K. Urbaniak, S. Skrok, M. Ciźla, K. Lipińska, Z. Żyłka, A. Wojciechowska, M. Masternak, A. Statuch,  N. Jankowska, W. Młodożeniec, K. Partyka,. Grupę chłopców reprezentowali:
K. Cieciura, S. Malinowski, A. Łubowski, K. Nowicki, A. Rewera, M.Broda,  J. Ciamaga, K. Kruk, B. Stylski, J. Szyprowski, M. Przytuła ., B. Bartek, I. Czech, B. Kruk, K. Obarski, M. Sośniak, M. Czerepak.
Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem podczas swoich występów, rywalizacja toczyła się na bardzo wysokim poziomie. Słowa uznania i gratulacje  należą się wszystkim startującym. Opiekunami drużyny podczas zawodów byli: A. Twardowski i Z. Jurek.
Miejsca medalowe w poszczególnych konkurencjach zajęli:

CHŁOPCY:

SKOK W DAL: