Serdeczne podziękowania dla Pana Waldemara Białousza za pięcioletnią współpracę z naszą szkołą i rzetelne pełnienie funkcji
Przewodniczącego Rady Rodziców, za ogromne serce, włożony trud i zaangażowanie. Dziękujemy







Serdeczne podziękowania dla Pana Waldemara Białousza za pięcioletnią współpracę z naszą szkołą i rzetelne pełnienie funkcji
Przewodniczącego Rady Rodziców, za ogromne serce, włożony trud i zaangażowanie. Dziękujemy






