E-dziennik
Oddziały dwujęzyczne
Oddziały M. Montessori
Oddziały sportowe
Konkursy
Zawody

Wśród szkolnych działań podjętych w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu 2019 znalazł się, między innymi, zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznegotor aktywności dla klas I-III. Całość toru tworzyły płotki, slalom, skoki przez kozła, ławeczki, steppery, trampolina. W kolejnych dniachodbyło się spotkanie z dietetykiem. Uczestniczyła w nim młodzież trenująca w Ośrodku Szkolenia w Piłce Ręcznej w Sandomierzu. Następnie mieliśmy okazję gościć drużynę Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Kielcach, która prowadzona jest przez Zygmunta Kamysa, absolwenta sandomierskich szkół i byłego zawodnika SPR Wisła Sandomierz. Uczniowie mogli porozmawiać z naszym wychowankiem Filipem Rosowskim, reprezentantem Polski w piłce ręcznej w kategorii juniora młodszego. Po spotkaniu odbył się mecz SMS Kielce vs Absolwenci SP4, w którym, z wynikiem 31- 27 zwyciężyła drużyna Absolwentów prowadzona przez Adama Węgrzynowskiego. Na zakończenie tegorocznych obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu miał miejsce turniej badmintona. Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za zaangażowanie , a uczniom za aktywny udział w zajęciach.

sport1   sport2

sport3   sport4

                                                sport5

Back to top